IR приёмник
- kulibin2
- Visitor
-
15 years 6 months ago #459
by kulibin2
Завтра вышлю передатчик.
Replied by kulibin2 on topic Re: IR приёмник
Please Log in to join the conversation.
- ZloVred
- Visitor
-
15 years 6 months ago #460
by ZloVred
Replied by ZloVred on topic Re: IR приёмник
Пока что не нужно. Я свой раскручу-посмотрю.
Please Log in to join the conversation.
- denver
- Visitor
-
15 years 4 months ago #461
by denver
Replied by denver on topic Re: IR приёмник
На плате приёмника стоит обычный TSOP или я ошибаюсь?
Please Log in to join the conversation.
- zimitriy
- Visitor
-
15 years 1 week ago #462
by zimitriy
Replied by zimitriy on topic Re: IR приёмник
скажите пожалуйста , когда будет статья про сборку ИК приемника???
Please Log in to join the conversation.
- zimitriy
- Visitor
-
15 years 1 week ago #463
by zimitriy
инфр. крас.?? или радио???
Replied by zimitriy on topic Re: IR приёмник
Please Log in to join the conversation.
- kulibin2
- Visitor
-
15 years 1 week ago #464
by kulibin2
Replied by kulibin2 on topic Re: IR приёмник
ИК
Please Log in to join the conversation.
Time to create page: 0.214 seconds